Denne salaten lager du på maks 15 minutter. Med grovhakkede, ristede valnøttkjerner og skiver av blåmuggost over blir det deilig.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Denne salaten lager du på maks 15 minutter. Med grovhakkede, ristede valnøttkjerner og skiver av blåmuggost over blir det deilig.
Østerrike er ikke kjent for å ha lettsolgte navn på sine vinregioner og druesorter. Men like fullt satses det på å bringe Thermenregion opp og fram i lyset etter mange år i skyggen, uten å måtte bruke sammenligningen med Burgund.
Les hele sakenDenne oppskriften på sjokolademousse har det lille ekstra. Følg den og du blir garantert en helt.
Les hele sakenDet er altså ikke bare det franske navnet som forteller om relasjonen.
Les hele sakenOg ikke minst finnes den på de fleste pol – og sågar i magnumflaske som må bestilles.
Les hele sakenMer enn 350 viner fra hele verden på Taste vinmesse – en fest for smaksløkene!
Les hele sakenDet er for det meste gode gamle kjenninger blant nyhetene med bobler i mars, men det er ingen forkleinelse.
Les hele saken