Salat, og kanskje spesielt en av de greske variantene med tzatziki, er alltid velkommen på bordet. Enten servert som en forrett eller som et helt måltid i seg selv.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Salat, og kanskje spesielt en av de greske variantene med tzatziki, er alltid velkommen på bordet. Enten servert som en forrett eller som et helt måltid i seg selv.
Og du behøver heller ikke være kommunist for å feire 1. mai. Med en drink som denne blir feiringen minneverdig.
Les hele sakenHoly Smoke startet som et hobbyprojekt, og er blitt en kjempesuksess med sin satsing på tex-barbeque. Slik at sesongrestauranten er blitt Sveriges fremste barbequedestinasjon.
Les hele sakenDen er i tillegg et veldig godt kjøp, kommer i svært små kvanta og blir raskt utsolgt, så handle raskt. Eller velg den røde utgaven. Så er du klar for piknik.
Les hele sakenDe inneholder nemlig vin som er ment for en helt annen prisklasse.
Les hele sakenMed denne enkle oppskriften vil du imponere også de kresne med dine kokkekunster.
Les hele sakenDen koster det samme som en ok Burgund-pinot, men har en langt mer spennende fortelling.
Les hele saken