Her har vi hentet inspirasjon fra Cuba etter en original oppskrift. Du kommer garantert til å like den.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Her har vi hentet inspirasjon fra Cuba etter en original oppskrift. Du kommer garantert til å like den.
To stjerner i en sveip og det 10 uker etter åpning, er noe som er de færreste forunt, men så er da også Kristian Baumanns Koan en restaurant ulik alle andre.
Les hele sakenSool er koreansk risvin og altså ikke sake. Emilie Yung som står bak Yununga Brewery i København bruker de beste koreanske tradisjonene når hun brygger sin sool, og er nå klar for å eksperimentere mer.
Les hele sakenJa, det er faktisk mulig, for disse silvanerne er helt annerledes enn de fleste andre.
Les hele sakenDenne hvitvinen representerer det virkelig gode ved fransk vin, og da snakker vi ikke om høy status.
Les hele sakenDagens oppskrift med svinefilet byr på en litt uvanlig, men spennende smaksopplevelse. Med ingefær, honning og fennikel, må det blir en fyldig hvitvin i glasset.
Les hele sakenMed denne oppskriften lages marinade, grillsaus og grilldip som en og samme saus.
Les hele saken