Du må lage denne hønsesuppen selv om det tar litt tid før du kan servere. Men du kan gjøre mange andre ting mens det hele lager seg selv på ovnen.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Du må lage denne hønsesuppen selv om det tar litt tid før du kan servere. Men du kan gjøre mange andre ting mens det hele lager seg selv på ovnen.
Den får hjelp av en gul og en blå likør til å skape den irrgrønne fargen.
Les hele sakenNå nærmer det seg sommerferie og det vil si avslutninger både på skole, barnehage, jobb og fritidsaktiviteter. Har du som jeg fått i oppdrag å bake? Da må du se hit!
Les hele sakenOMA har hentet hjem noen riktige godbiter fra noen av Californias beste vinmarker. Og hjulpet til med sin egen signatur.
Les hele sakenDe er både billigere og mye bedre enn storselgerne samtidig som den bidrar til å hjelpe ansatte og bedrifter i restaurantbransjen på hjemmebane.
Les hele sakenNår svinekoteletter får riktig varmebehandling, i dette tilfellet på grillen, blir de riktig så gode.
Les hele sakenKlaus Peter Keller slipper 3252 flasker i TU 3. juni, og det er ikke så mye mer derfra som kommer av 2025-årgangen.
Les hele saken