Her er oppskriften til Jan Vardøens Egg Benedict, en klassiker som består av posjerte egg, spinat og hollandaisesaus på en engelsk muffin. Vi bruker ristet brød.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Her er oppskriften til Jan Vardøens Egg Benedict, en klassiker som består av posjerte egg, spinat og hollandaisesaus på en engelsk muffin. Vi bruker ristet brød.
Ikke bare oppskrifter, men også fakta og tips om blåskjell samt selvsagt drikkeforslag.
Les hele sakenBåde kaffe og te smaker fortreffelig som kald drikk. Her er ni oppskrifter på leskende sommerdrikker. Og mange gode tips.
Les hele sakenAt det er noe ekstra med vinene som kommer fra et øyrike midt i Atlanteren, er en underdrivelse.
Les hele sakenMens mange har vendt naturviner ryggen*, er denne beviset på at konseptet ikke er en forbigående trend.
Les hele sakenHemmeligheten er indisk krydring, men ikke mer komplisert enn at ingrediensene finnes på de fleste kjøkken.
Les hele sakenTom yum eller tom yam er en sterk og syrlig suppe, som dufter himmelsk av eksotisk krydder, her med sjøkreps. Det er ikke uten grunn at dette er en av de mest populære rettene fra Thailand.
Les hele saken