Tilberedning : Rør Creme Fraichen glatt og tilsett melk. Rør til slutt inn Realime. Smak til med salt og pepper.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Dette er sikkert den eneste oppskriften du trenger for å lage denne populære sausen. Du lager den på maks 15 minutter.
Denne vrien på guacamole er med majones og ketchup. Topp som alternativ til Thousand Island-dressing.
Både hvit, rosa og rød Saumur er favoritter akkurat nå.
Les hele sakenOm skal du ikke dit, men åpen for gode kjøp og sjeldne viner og brennevin, er det likevel mye godt blant juninyhetene i taxfree.
Les hele sakenOMA har hentet hjem noen riktige godbiter fra noen av Californias beste vinmarker. Og hjulpet til med sin egen signatur.
Les hele sakenDe er både billigere og mye bedre enn storselgerne samtidig som den bidrar til å hjelpe ansatte og bedrifter i restaurantbransjen på hjemmebane.
Les hele sakenKombinasjonen av røykt laks og pannekaker er sublim. Her er den tirsdagsvennlige oppskriften.
Les hele sakenDet vil si om 2-5 000 er ok å svi av for en flaske med edle bobler. Hvis ja, er det bare å forberede seg til å stå i kø.
Les hele saken