Rør alt til luftig krem. Form egg med to skjeer.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Dette er sikkert den eneste oppskriften du trenger for å lage denne populære sausen. Du lager den på maks 15 minutter.
Denne vrien på guacamole er med majones og ketchup. Topp som alternativ til Thousand Island-dressing.
For det får du her i rikt monn, og så er den da også signert en av de aller beste.
Les hele sakenDu behøver derfor ikke å gå bomtur til nærmeste pol om det er nyheter du er opptatt av.
Les hele sakenI ny årgang er denne Rioja-en helt i tet, og så er den å finne i basisutvalgets 60+ polutsalg. Fra samme produsent kommer også noen hvite godbiter.
Les hele sakenDen er nemlig laget av en av de aller beste. Og så er det satt ned til bare 250 kroner.
Les hele sakenSkillingsboller er en bergensk spesialitet, men det er ikke bare bergensere som blir i godt humør av disse saftige bollene med kanel i svingene og er lett sukkerdryss.
Les hele sakenI januar skal det være lett og lyst. Disse vinene topper på alle områder – og er i tillegg knallbillige - uten å kompromisse med smaken.
Les hele saken