Her er oppskriften på herlige sushiruller som du enkelt lager selv. Med mango, augurk, wasabi og syltet ingefær i rullene blir alle garantert fornøyd rundt bordet.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Her er oppskriften på herlige sushiruller som du enkelt lager selv. Med mango, augurk, wasabi og syltet ingefær i rullene blir alle garantert fornøyd rundt bordet.
Om du ikke feirer 8. mars, vil du likevel overbevises av disse to oppskriftene.
Les hele sakenDet finnes knapt noen bedre søndagsmiddag enn nettopp en viltstek - snakk om en perfekt avslutning på uken.
Les hele sakenDen kommer fra en La Morra-vinmark som skiller seg ut.
Les hele sakenDeres friskhet, fruktighet og ulik grad av terroiravtrykk gjør dem til supre matviner. Og perfekte til å møte våren med.
Les hele sakenPitabrød fylt med med krydret svinekjøtt er et supert alternativ til fredagstacoen eller når du bare har det travelt.
Les hele sakenDrinken Cosmopolitan kalles ofte litt nedlatende for en "jentedrink", men det er ikke på grunn av smaken og styrken for den har godt med personlighet.
Les hele saken