Kalvekjøtt er gode saker, men hvorfor ikke benytte kalveskankene til noe spesielt. Stikk innom slakteren i dag og skaff deg råvarene. Her har du oppskriften på Osso bucco.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Kalvekjøtt er gode saker, men hvorfor ikke benytte kalveskankene til noe spesielt. Stikk innom slakteren i dag og skaff deg råvarene. Her har du oppskriften på Osso bucco.
Chardonnaychampagne er for mange det ultimate uttrykket, mens andre heller til kompleksiteten i blandinger og ikke minst legender. I mai får du tips om alle varianter.
Les hele sakenDet eneste problemet med klassiske burgundårganger er at det betyr små volum.
Les hele sakenDen koster det samme som en ok Burgund-pinot, men har en langt mer spennende fortelling.
Les hele sakenDen første engelske bib-en på polet, er en friskus og som med fordel kan erstatte chablis i dette formatet.
Les hele sakenPakk den røykte koljen inn og du fjerner bestefarstempelet. Oppskriften er lettlaget og retten kan serveres varm, lun eller avkjølt.
Les hele sakenSaftig kyllingkjøtt pakket inn i spekeskinke som får følge av myk sommerkål, er en perfekt match. Prøv denne oppskriften.
Les hele saken