Filet av storsei fortjener en helt annen plass på luksusskalaen enn den har i dag. Prøv denne oppskriften med stekt seifilet med deilig løksmør og potetstappe.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Filet av storsei fortjener en helt annen plass på luksusskalaen enn den har i dag. Prøv denne oppskriften med stekt seifilet med deilig løksmør og potetstappe.
Braastad-familien, nå med Edouard, har for første gang på 150 år fått inn en person utenfor familien til å lage produktene. Aurelien Jayat har lang erfaring fra vin- og champagneindustrien, som kommer til nytte i møtet med det fallende markedet.
Les hele sakenVi snakker om krydderurtlikører og så vel sitrus- som kremlikør med krydderinnslag. Men også tørre brennevin med mye karakter, og sågar krydder.
Les hele sakenStadig flere britiske viner uten bobler kommer til Norge, og de er virkelig overbevisende.
Les hele sakenI siste årgang har den fått druer fra topp vinmarker uten at prisen har gått særlig opp.
Les hele sakenDen 14. oktober har du muligheten til å bli bedre kjent med den anerkjente vinprodusenten Sanford, når du får smake på 6 av deres viner til en fantastisk meny.
Les hele sakenDet er eggehviten og lakrissmaken som gir den klassiske margaritamiksen en helt ny karakter.
Les hele saken