Trøffel- og vaniljekremkake er en av kakebunn dekket med et lag trøffelkrem, et lag vaniljekrem og nytt lag trøffelkrem. Sjokoladeglasur har du utenpå.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Trøffel- og vaniljekremkake er en av kakebunn dekket med et lag trøffelkrem, et lag vaniljekrem og nytt lag trøffelkrem. Sjokoladeglasur har du utenpå.
Norske plommer er fantastiske, men har veldig kort sesong. Bak denne kaken nå. Her er oppskriften.
Les hele sakenSherry har en gyllen fortid, før forsterkningen, som stadig flere yngre vinmakere henter fram igjen.
Les hele sakenÅrsaken er knyttet til eieren som får sin «lønn i himmelen».
Les hele saken150 kroner er for et kupp å regne for denne spanske rødvinen.
Les hele sakenEn velsmakende pizza trenger verken tomatsaus eller kjøtt. Hemmeligheten bak en god pizza er nemlig tilbakeholdenhet som her med squash.
Les hele sakenDenne spanske hvitvinen gjør en super jobb som erstatning og ikke minst byr den på veldig god valuta for pengene på 60+ pol.
Les hele saken