Skjær pølsa i skiver.
Rist pølseskivene i panne på middels varme til de begynner å bli brune i kantene.
Her finner du mange forslag til tapas
Bli medlem av Apéritifs Mat- og vinklubb og oppnå store fordeler samtidig
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Skjær pølsa i skiver.
Rist pølseskivene i panne på middels varme til de begynner å bli brune i kantene.
Her finner du mange forslag til tapas
Bli medlem av Apéritifs Mat- og vinklubb og oppnå store fordeler samtidig
Sendt inn av Matprat.no
Her har du en rett som er raskt å lage og som smaker herlig. Kjøp asparges, en deilig ost, skinke og lag en deilig dressing. Alt finner du i denne oppskriften.
Om du ikke feirer 8. mars, vil du likevel overbevises av disse to oppskriftene.
Les hele sakenDet finnes knapt noen bedre søndagsmiddag enn nettopp en viltstek - snakk om en perfekt avslutning på uken.
Les hele sakenDen kommer fra en La Morra-vinmark som skiller seg ut.
Les hele sakenDeres friskhet, fruktighet og ulik grad av terroiravtrykk gjør dem til supre matviner. Og perfekte til å møte våren med.
Les hele sakenPitabrød fylt med med krydret svinekjøtt er et supert alternativ til fredagstacoen eller når du bare har det travelt.
Les hele sakenDrinken Cosmopolitan kalles ofte litt nedlatende for en "jentedrink", men det er ikke på grunn av smaken og styrken for den har godt med personlighet.
Les hele saken