Fyll et rørglass halvfullt med is og ha i alle ingrediensene. Rør godt sammen og sil blandingen over i et avkjølt cocktailglass. "Knekk" en stor twist appelsinskall over drinken. Pynt med kumquat (dvergappelsin) eller en strimmel appelsinskall.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
OMA har hentet hjem noen riktige godbiter fra noen av Californias beste vinmarker. Og hjulpet til med sin egen signatur.
Les hele sakenDe er både billigere og mye bedre enn storselgerne samtidig som den bidrar til å hjelpe ansatte og bedrifter i restaurantbransjen på hjemmebane.
Les hele sakenDet er ikke bare emballasjen som skiller denne vinen fra alle andre.
Les hele sakenIkke fordi den er lett, men fordi den har en saltmineralsk kirsebærkarakter som gjør den veldig fristende å drikke.
Les hele sakenSquashen er ekstra fin å bruke nå som hovedingrediens i en rett som denne. Da trenger du ikke så veldig mye mer enn godt brød.
Les hele sakenKlaus Peter Keller slipper 3252 flasker i TU 3. juni, og det er ikke så mye mer derfra som kommer av 2025-årgangen.
Les hele saken