- Fukt kanten på et highballglass.
- Rull den ene siden av kanten i chilimix.
- Fyll glasset med masse is.
- Bygg drinken i glasset.
- Rør om.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Ønsker du mer sting i denne tropiske drinken kan du ha i litt mer Tabasco.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Sendt inn av Apéritif
Det finnes knapt noen bedre søndagsmiddag enn nettopp en viltstek - snakk om en perfekt avslutning på uken.
Les hele sakenDe er strengt tatt ikke nyheter, men gamle kjenninger som har fått en velfortjent plass i basisutvalget.
Les hele sakenDen kommer fra en La Morra-vinmark som skiller seg ut.
Les hele sakenDeres friskhet, fruktighet og ulik grad av terroiravtrykk gjør dem til supre matviner. Og perfekte til å møte våren med.
Les hele sakenDagens oppskrift, Laksepanne med vårløk, har det som skal til for å bli en ny favoritt på middagsbordet. Lettlaget er den også. Ikke minst bærer den bud om vår.
Les hele sakenØsterrike er ikke kjent for å ha lettsolgte navn på sine vinregioner og druesorter. Men like fullt satses det på å bringe Thermenregion opp og fram i lyset etter mange år i skyggen, uten å måtte bruke sammenligningen med Burgund.
Les hele saken