Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av Christian
En munnfull av denne kokoskaken gjør at du tar en ny med en gang. Med blåbær i kakebunnen og bringebærkremen til, baker du den garantert flere ganger.
Her er det bananer, sjokolade og nøtter som gir deg en kake du garantert vil bake flere ganger.
Marmorkake er kanskje den mest spennende av de klassiske formkakene - i hvert fall rent utseendemessig. Det forsterkes med en tofarget glasur eller marmorkrem.
Solbær i kake bidrar til å gjøre den ekstra saftig og ikke minst frisk. I denne oppskriften er det også gresk yoghurt som bidrar i samme retning. Hvis du vil ha en rundere smak kan du godt bruke lettrømme i stedet.
Bruker du speltmel i bringebærkaken blir den nesten sunn, og toppet med pinjekjerner og sjokolade blir den ekstra god.
Til 17. mai har vi en tendens til å handle inn for mye. Men fortvil ikke, det er nok av oppskrifter som trenger rester.
Les hele sakenDagens middagsoppskrift er en sikker vinner i barnefamilier. Den er nemlig superrask å lage og inneholder både pølser og pasta. Den perfekte restemiddag.
Les hele sakenDe kan bli også dine favoritter. Fantastisk champagnevaluta, den vakreste etiketten, på et pol nær deg.
Les hele sakenMagnum eller dobbelmagnum med denne rosévinen matcher alt du planlegger på den store dagen.
Les hele sakenMed all respekt for tradisjoner. Men denne vårlige oppskriften på sprøstekt laks med nypotet, nykål og rømmesaus blir middagen uforglemmelig.
Les hele sakenBlant de drøyt 400 rosévinene vi har testet det siste året, for det meste årgang 2025 og 2024 finner du garantert noe for din smak og ditt budsjett. Også de beste rosevinene under 200 kroner.
Les hele saken