Skjær frukten i biter. Bland cottage cheese med vaniljekesam og server.
Herlig til frokost, lunsj eller som dessert.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Bakte egg er deilig og luksuriøs frokost. Denne varianten med Bimi® og syltede sennepsfrø er ekstra innbydende.
Denne supre oppskriften på skikkelig cowboy-mat, mat som hjelper mot både bondeanger og dehydrering. Her er oppskriften på Dagen-derpå-grøt.
En deilig smoothie enten du bruker den som dessert eller som en liten oppkvikker til frokost eller lunsj.
Denne lekre drinken heller du rett fra flasken som kommer fra Harry's Bar hvor Bellini i sin tid ble skapt. Den kommer med 5,5 prosent alkohol og som alkoholfri utgave og er som skapt for utendørs nytelse og frokost/brunch.
Les hele sakenSardinia, Bordeaux, også fjelllutgaven samt ulike utrykk for chardonnay er noen er mai måneds beste nykommere i basishylla.
Les hele sakenDen koster det samme som en ok Burgund-pinot, men har en langt mer spennende fortelling.
Les hele sakenDen første engelske bib-en på polet, er en friskus og som med fordel kan erstatte chablis i dette formatet.
Les hele sakenOppskrifter på raske wokretter som denne er perfekte på travle hverdager.
Les hele sakenItalienske bobler (men ikke prosecco) er virkelig i støtet, med Franciacorta på topp, og det til konkurransedyktige priser.
Les hele saken