Gå til menyen øverst på siden der det står Logg inn. Skriv inn epostadressen din. Under ser du at det står Glemt passord? Trykk på den og du vil motta et passord i epost. Når du med den er logget inn, velger du i menyen Brukerprofil. Trykk på den. Da kommer du til en ny side der du finner lenken «Endre e-post eller passord» Trykk på denne lenken og du kommer til en ny side der det står Endre informasjon. Trykk på den og legg inn ditt ønskede passord.
Glemt passord?
Aase hjelper deg: Få polets beste kjøp sendt rett til din mobil
Du står på polet og vet ikke hva du skal velge. Fortvil ikke, for hjelpen er nær: Bestill vår sms-tjeneste og du får tilsendt to ukentlige tips om viner som allerede står i polhyllene.
Les hele sakenArtikler detail - section 11
Kamskjell og asparges i soyavinaigrette er fastfood av beste sort
Denne lekkerbiskenen lager du på noen få strakser.
Les hele sakenArtikler detail - section 11 Dagens rett
Denne kyllingoppskriften sitter som et skudd
Her får du stjerne i boka og status som hjemmets store kokkestjerne.
Les hele sakenArtikler detail - section 11 Dagens rett 2
Miks et sammensurium av en drink - at den smaker godt, er en underdrivelse
En frisk og lekker drink med et heller uvanlig navn skal sette deg i skikkelig vårstemning denne helgen. La vær være vær og kos deg så godt du kan.
Les hele sakenArtikler detail - section 11 Ukens vin
Spesialpol: Som ventet får riesling konkurranse fra både chardonnay og pinot noir når Tyskland er tema
Så selv om det er en god håndfull friske og konsentrerte 2024-rieslinger som er verd å sjekke ut, utfordres de både innen- og utenfra.
Les hele sakenKamskjell og asparges i soyavinaigrette er fastfood av beste sort
Denne lekkerbiskenen lager du på noen få strakser.
Les hele sakenForsiden akkurat nå - 2
Denne kyllingoppskriften sitter som et skudd
Her får du stjerne i boka og status som hjemmets store kokkestjerne.
Les hele sakenForsiden akkurat nå - 3
Den kuleste roséen er like kul i år
Den er i tillegg et veldig godt kjøp, kommer i svært små kvanta og blir raskt utsolgt, så handle raskt. Eller velg den røde utgaven. Så er du klar for piknik.
Les hele sakenForsiden akkurat nå - 4
Disse to tyske vinene gir usannsynlig god valuta
De inneholder nemlig vin som er ment for en helt annen prisklasse.
Les hele sakenForsiden akkurat nå - 5
Det kjappeste du kan lage på grillen
Med en cheeseburger med hjemmelaget barbecuesaus og kanskje sågar hjemmebakte burgerbrød er du garantert stor suksess.
Les hele sakenForsiden akkurat nå - 6
Miks et sammensurium av en drink - at den smaker godt, er en underdrivelse
En frisk og lekker drink med et heller uvanlig navn skal sette deg i skikkelig vårstemning denne helgen. La vær være vær og kos deg så godt du kan.
Les hele saken