Fyll et høyt glass med is. Hell i vodka, eple og sitronjuice, Pisang Ambon, og toppes med sitronbrus. Rør forsiktig og pynt med en spiral av agurkskall og kirsebær.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Hvordan det er mulig å lage en rødvin med så mye karakter og eleganse og likevel bare 11,5 prosent alkohol. Og så finnes den på de fleste større pol.
Les hele sakenEn chardonnaychampagne er å finne på de 60 + største polutsalgene – perfekt for valentinsdagen den 14. februar.
Les hele sakenSelv om druen er tempranillo og området er Rioja, snakker vi om en hvitvin.
Les hele sakenIngen grunn til å rynke på nesen over løvbiff. Bare prøv denne oppskriften med ertepure og stekte poteter som vil skape applaus på en fredagskveld.
Les hele sakenDen finnes dessuten i de fleste polhyller og er perfekt å ta med seg på vinterferien – også om den tilbringes hjemme.
Les hele saken