Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Dette er en alkoholsvak drink og dermed perfekt å dra igang festlighetene med. Ikke er den for søt heller siden likørene friskes opp av syrlig fruktsaft.
Sendt inn av Soul Bar, Restaurant & Casino, Aberdeen
En forfriskende punsj egner seg veldig godt når du skal servere mange. Lettlaget er den også.
At denne roséen finnes på slottet*, skal ha med familiebånd å gjøre. Og garantert også fordi den smaker veldig godt.
Les hele sakenDirk Niepoorts tanker går lenger enn til sine vinmarker.
Les hele sakenDenne har det lille ekstra som viser at denne druen er langt mer enn en lettere lys rødvin med moderat alkohol.
Les hele sakenBåde hvit, rosa og rød Saumur er favoritter akkurat nå.
Les hele sakenSennep, løk, pepperfrukt og tomat mellom lagene gjør denne burgermetoden til en av de saftigste. Prøv selv.
Les hele sakenGrogue er Kapp Verdes nasjonaldrikk, en karaktersterk og «annerledes» rom som kan drikkes bar eller i cocktails og i punsjer. Eller for å feire eventuelle seire i årets fotball-VM, som er det første i historien for øyriket.
Les hele saken