Fyll et whiskeyglass med knust is og hell over Chivas Regal og tilsett appelsinskall.
Garnityr: Spiral av appelsinskall.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Denne drinken er det ikke noe hokus pokus med. En liten touch av appelsin, både i og på glasset, blir resultatet en frisk og karaktersterk som du kommer til å mikse flere ganger
Fyll et whiskeyglass med knust is og hell over Chivas Regal og tilsett appelsinskall.
Garnityr: Spiral av appelsinskall.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Sendt inn av Brand Partners
Du må ikke like whisky for å elske denne drinken. Ingefæren pakker inn og limesmaken frisker opp røyksmaken fra whiskyen. En drink du kommer til å lage flere ganger.
Ukens kake holder ikke tilbake på noe, men du verden så godt den smaker. Her er oppskriften.
Les hele sakenAt denne roséen finnes på slottet*, skal ha med familiebånd å gjøre. Og garantert også fordi den smaker veldig godt.
Les hele sakenDenne har det lille ekstra som viser at denne druen er langt mer enn en lettere lys rødvin med moderat alkohol.
Les hele sakenBåde hvit, rosa og rød Saumur er favoritter akkurat nå.
Les hele sakenBli med når kokk og TV-personlighet Ole Martin Alfsen, tar med seg 9 viner og sitt kjente gode humør.
Les hele sakenDirk Niepoorts tanker går lenger enn til sine vinmarker.
Les hele saken