Fyll et whiskeyglass med knust is og hell over Chivas Regal og tilsett appelsinskall.
Garnityr: Spiral av appelsinskall.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Denne drinken er det ikke noe hokus pokus med. En liten touch av appelsin, både i og på glasset, blir resultatet en frisk og karaktersterk som du kommer til å mikse flere ganger
Fyll et whiskeyglass med knust is og hell over Chivas Regal og tilsett appelsinskall.
Garnityr: Spiral av appelsinskall.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Sendt inn av Brand Partners
Du må ikke like whisky for å elske denne drinken. Ingefæren pakker inn og limesmaken frisker opp røyksmaken fra whiskyen. En drink du kommer til å lage flere ganger.
Det er akkurat det vi trenger nå som vinteren er på vei til å gi slipp.
Les hele sakenEt lite chilibitt gjør disse muffinsene til noe litt utenom det vanlige.
Les hele sakenDenne klassikeren av en Chianti Classico er i særdeles god form om dagen – perfekt til peiskosen eller dine beste kjøttretter. Her får du vite hvorfor.
Les hele sakenDen er dessuten en gammel kjenning som det er veldig gledelig at igjen er tilgjengelig.
Les hele sakenDen 26. mars tar den historiske vinprodusenten, Vietti, turen til Kullt for å gi deg en kveld du sent vil glemme.
Les hele sakenDet er fasit etter å ha testet 30 brennevinsnyheter som lanseres i spesialpolet 12. mars.
Les hele saken