Shakes og pyntes med frisk pasjonsfrukt.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Shakes og pyntes med frisk pasjonsfrukt.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Sendt inn av Tor Bru, 6. plass i The Drambuie Cocktail Competition 2004arrangert av Stenberg & Blom
Dette er drinken for deg som ikke får nok bløtkake. Fløte og jordbær er en sikker vinner, og denne relativt alkoholsvake drinken er intet unntak.
Når boksvinene er av så god kvalitet som disse, kan du faktisk trygt velge dette bærekraftige formatet. Valget av vin i boks handler ikke lenger med at den er lett å putte i feriebagasjen. Men det er mange feller å gå i.
Les hele sakenLammestek med ansjospesto er akkurat så saftig og eksotisk som det høres ut.
Les hele sakenProdusenten tilhører det øvre sjiktet i Jura, men er ikke like kjent som sine svært så berømte naboer.
Les hele sakenDen østre delen av Friulis sauvignon blanc-stil er vel verd å teste ut. Denne er dessuten et knallkjøp. Og en drøm til årets første asparges.
Les hele sakenDet blir en skikkelig festmiddag med internasjonal touch i dag, og den er mye lettere å tilberede enn det man skulle tro.
Les hele sakenKjenn lidenskapens flammer stige i det du med denne farlig gode drinken feirer forsommeren med brask og bram.
Les hele saken