Fyll et highballglass med is - ha i vodka og Monin pasjonsfrukt, rør godt. Tilsett 3 cl sour mix og topp opp med 50-50 Sprite og appelsinjuice. Garnér med en skive appelsin på kanten.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
En av sommerens vellykkete, om enn ikke like åpenbare, kombinasjoner er spekesild og nypoteter. Her i en modernisert utgave.
Les hele sakenVenter du storinnrykk i helgen, er dette noe som vil vekke begeistring hos så vel liten som stor.
Les hele sakenDet er ikke bare at disse vinene kommer fra en anonym adresse i Rheinhessen, men stilen bidrar til å skape ny interesse for Tysklands viktigste og hurtigst voksende vinstiler.
Les hele sakenEtter nok en sommerhelg med mye god mat, må det bli restemiddag. Har du ikke reker, kan du godt bruke annen type skalldyr eller fisk.
Les hele sakenDuften av grillet sjømat er sommer og ferie og er perfekt meny for midtsommerfesten som jo er starten på sommeren for de fleste.
Les hele saken