Putt is i glasset (highball eller collins) og 1 del vodka. Fyll opp glasset med Fanta. Pynt med en appelsinskive. Bruk gjerne egne måter å pynte på, men det må se bra ut. Dette er en enkel, men god drink.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Nå når kvaliteten på torsk/skrei er så fantastisk, får den lov å spille hovedrollen i helgens festmeny. Oppskriften er såre enkel.
Les hele sakenIkke bare smaker den fortreffelig, denne oppskriften på skalldyrsuppe er både enkel og lettlaget. Og den er en fin måte å drøye de eksklusive skalldyrene.
Les hele sakenFor fra Roeros sandjordmonn kommer noen av de mest elegante uttrykkene av druesorten.
Les hele sakenDenne rødvinen som smaker aldeles fortreffelig, kommer fra en historisk eiendom eid i dag av en like historisk og ikke minst berømt familie.
Les hele sakenReinskav eller finnbiff er et supert valg både for et festmåltid midt i uka og for å markere landets andre nasjonaldag.
Les hele sakenLemon Drop er en forfriskende, syrlig vodkadrink som bare har to krav: at sitronen er skikkelig god og at vodkaen er av det karaktersterke slaget.
Les hele saken