Hell Lillet Rosé i et glass med is. Fyll på med Fentimans Rose Lemonade, og pynt med en rosa blomst.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Bli abonnent på Apéritifs Mat & vinklubb og oppnå store fordeler samtidig
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Hell Lillet Rosé i et glass med is. Fyll på med Fentimans Rose Lemonade, og pynt med en rosa blomst.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Bli abonnent på Apéritifs Mat & vinklubb og oppnå store fordeler samtidig
Sendt inn av Apéritif
Vermut og tonic er på moten igjen, og denne smaker fortreffelig når du ikke vil ha en for alkoholsterk drink.
Kombinasjonen av portvin, appelsin og kanel gir en drink med god julesmak. Samtidig som den er leskende og ikke for alkoholsterk.
Bytter du ut den klassiske aligotévinen med champagne eller musserende fra Burgund så har du en Kir Royal.
Drinker basert på vin anbefaler deg å forsøke. Når du plusser på med likør blir det veldig godt. Rosévin passer også veldig bra til.
To varianter av pinot noir, og en morsom ikke helt tørr blandingsrosé i litersflaske. Da er vi i gang.
Les hele sakenHav og skog inspirerte Thomas Sjögren til Signum, den svenske vestkystens første tostjerners restaurant.
Les hele sakenMed svært moderat alkohol er det svakt påskegul perlende vin du skal gå for. Og du får veldig mye vin for pengene.
Les hele sakenNår det er sagt, er det også en vin som trives veldig godt til både lam og vilt.
Les hele sakenDen 14. april serveres det 4-retters meny som perfekt harmonerer med 6 viner fra det anerkjente champagnehuset, Drappier.
Les hele sakenEgg står øverst på innkjøpslisten gjennom hele året. Har du overskudd, fortvil ikke, for her får du tips til gode måter å få omsetning på eggebeholdningen.
Les hele saken