Hell Grand Marinier og Cognac i et highballglass eller irish coffeeglass, hell deretter espresso oppi - rør rundt og legg tilslutt kald ristet fløte over.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
En fyldig cappuccino med umiskjennelig smak av påske: Appelsin og sjokolade.
kaffedrink som denne blir ikke bedre enn kaffen, altså at det nytter ikke å satse på karskkaffe Her er den morske varianten av til Irish Coffee.
Får du tak i juice av Aroma- eller Gravensten-epler er disse de beste å bruke til denne drinken.
Norsk lam og kantareller får en genial ramme i form av denne kebaben. Topp til helgekosen.
Les hele sakenKveite er vår festfisk nummer en og når den bakes hel i ovnen og serveres med din egen skalldyrsaus belønnes du rikelig med smak. Litt med tidkrevende tilbehør riktignok, men det er det verdt.
Les hele sakenGamay fra Morgon (og en av de beste vinmarkene) er den perfekte rødvin for lune augustkvelder
Les hele sakenHvitvin fra Rhône som både har moderat alkohol, god friskhet og en veldig gunstig pris, er sjelden vare.
Les hele sakenBåde store og små kan fritt velge hva de fylles med. Nyt dem i hjemmet eller pakk dem med i sekken og grill over bålet.
Les hele sakenFor med Maidens Blush er det så vel gin som pastis - og litt grenadin for fargens skyld.
Les hele saken