Blandes i highball glass. Serveres på is, garneres med sitron. Hvis du synes den blir litt søt, tilsetter du sour mix, men det er nok ikke nødvendig!
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Det er fasit etter å ha testet 30 brennevinsnyheter som lanseres i spesialpolet 12. mars.
Les hele sakenDe er strengt tatt ikke nyheter, men gamle kjenninger som har fått en velfortjent plass i basisutvalget.
Les hele sakenDen kommer fra en La Morra-vinmark som skiller seg ut.
Les hele sakenDeres friskhet, fruktighet og ulik grad av terroiravtrykk gjør dem til supre matviner. Og perfekte til å møte våren med.
Les hele sakenDen 26. mars tar den historiske vinprodusenten, Vietti, turen til Kullt for å gi deg en kveld du sent vil glemme.
Les hele sakenØsterrike er ikke kjent for å ha lettsolgte navn på sine vinregioner og druesorter. Men like fullt satses det på å bringe Thermenregion opp og fram i lyset etter mange år i skyggen, uten å måtte bruke sammenligningen med Burgund.
Les hele saken