Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Med Min Vinkjeller får du tilgang til din egen vinkjeller på nettet der du kan lagre opplysninger om de vinene du har kjøpt, spart på eller smakt. Du kan bruke Apéritifs polliste til å hente opplysninger om vinen og legge dem til i din egen vinkjeller.
Finn flere viner + Legg til din egen vinEr du sikker på at du vil slette denne vinen fra kjelleren?
En frisk og lekker drink med et heller uvanlig navn skal sette deg i skikkelig vårstemning denne helgen. La vær være vær og kos deg så godt du kan.
Les hele sakenDen er i tillegg et veldig godt kjøp, kommer i svært små kvanta og blir raskt utsolgt, så handle raskt. Eller velg den røde utgaven. Så er du klar for piknik.
Les hele sakenHos Al-Cantàra kombineres kunst og poesi med vinmaking og innimellom andre enn de vanlige druesortene i førersetet – og det smaker svært godt.
Les hele saken200 kroner hver og alle gjør en jobb overfor vårens første grilling. Samtidig som de skiller seg klart ut i sin prisklasse.
Les hele sakenMed en cheeseburger med hjemmelaget barbecuesaus og kanskje sågar hjemmebakte burgerbrød er du garantert stor suksess.
Les hele sakenDe inneholder nemlig vin som er ment for en helt annen prisklasse.
Les hele saken