Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Med Min Vinkjeller får du tilgang til din egen vinkjeller på nettet der du kan lagre opplysninger om de vinene du har kjøpt, spart på eller smakt. Du kan bruke Apéritifs polliste til å hente opplysninger om vinen og legge dem til i din egen vinkjeller.
Finn flere viner + Legg til din egen vinEr du sikker på at du vil slette denne vinen fra kjelleren?
Fra denne californiske vinprodusenten kommer det svært pålitelige viner og det til pene priser.
Les hele sakenFor denne spanske vinen som kun koster 194 kroner, er laget av primært bordeauxdruer og er riktig så vellykket.
Les hele sakenFra samme produsent kommer også strålende utgaver fra de beste terroirene i Nord-Rhône.
Les hele sakenBåde den røde og den hvite representerer veldig godt Campanias potensial – og ikke minst produsentens håndlag.
Les hele sakenStekte nudler er godt å ty til i en travel hverdag. Denne oppskriften er både lynrask å lage og full av smak.
Les hele sakenAt norske vinkart er i verdensklasse, er slått fast en gang for alle. 10 av dem stakk av med gull i Star Wine List Norway 2025 og samtlige konkurrerer i verdensfinalen i juni 2026.
Les hele saken