Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av Sverre Sjøthun
Chow Mein er en klassisk kinesisk rett med nudler, kylling, grønnsaker, og ikke minst chili. Spe på med mer av det siste hvis du vil ha den hottere.
En oppskrift som tar deg under halvtimen å lage. Wok med saftig biffkjøtt sier ingen nei til. Og vi kan love deg at den ikke er smaksfattig. Tvert om.
Denne retten lager du på noen få minutter og kan kose deg med lenge.
Mangosorbet er også et populært alternativ til dessert på varme sommerdager. Her er oppskriften.
Les hele sakenKitzeck-Sausal er et område få har hørt om, men som du ikke glemmer når du først har vært der.
Les hele sakenAt denne roséen finnes på slottet*, skal ha med familiebånd å gjøre. Og garantert også fordi den smaker veldig godt.
Les hele sakenDirk Niepoorts tanker går lenger enn til sine vinmarker.
Les hele sakenFor å høste og dyrke villris er en tradisjon som europeerne lærte av de amerikanske urinnvånerne.
Les hele sakenDet finnes høyereliggende vinmarker i Argentina enn hvor disse kommer fra, men veldig få som er så nær og så påvirket av Andes-fjellene.
Les hele saken