Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av
Mixed spice er en engelsk krydderblanding som likner amerikanernes "Pumpkin Spice". Den brukes ofte i baking, og ingen Christmas Cake er komplett uten.
Skal du lage en enkel marinade til kyllingen så har du oppskriften her.
Lag en deilig marinade til grillspydet. Den gjør underverker med det ferdig grillede spydet nesten uansett hva du utstyrer det med.
Selv om druen er tempranillo og området er Rioja, snakker vi om en hvitvin.
Les hele sakenYvonne Seier Christensen kombinerer det skandinaviske med kunstforståelse, det beste fra Champagne og moderne bærekraftstrategier for å nå sine mål. Og det faller i smak.
Les hele sakenFor fra Roeros sandjordmonn kommer noen av de mest elegante uttrykkene av druesorten.
Les hele sakenDenne rødvinen som smaker aldeles fortreffelig, kommer fra en historisk eiendom eid i dag av en like historisk og ikke minst berømt familie.
Les hele sakenDen 02. mars inviterer vi til en vinsmaking med 6 viner fra den anerkjente vinprodusenten, Trimbach og hvor du får møte 13. generasjons vinmaker.
Les hele sakenNå når kvaliteten på torsk/skrei er så fantastisk, får den lov å spille hovedrollen i helgens festmeny. Oppskriften er såre enkel.
Les hele saken