- Ha yoghurt, banan og frosne bær blenderen og kjør til alt er most
- Det er viktig å ha i yoghurten først, slik at kniven i blenderen ikke ødelegges av de frosne bærene).
- Hell alt i et høyt glass og server smoothien umiddelbart.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av melk.no
Martinis har lenge vært på moten, men denne varianten kombinerer en krystallklar vodka med Islay-whiskyens røykfylte eleganse.
Les hele sakenDu behøver derfor ikke å gå bomtur til nærmeste pol om det er nyheter du er opptatt av.
Les hele sakenFor det får du her i rikt monn, og så er den da også signert en av de aller beste.
Les hele sakenI januar skal det være lett og lyst. Disse vinene topper på alle områder – og er i tillegg knallbillige - uten å kompromisse med smaken.
Les hele sakenBli med på en smakfull vinopplevelse hvor du får smake viner fra noen av verdens beste rieslingprodusenter.
Les hele sakenDe konkurrerer med burgundtopper, men til en annen pris. Mens volumene er bittesmå, er det nok av andre godsaker som lanseres 14, januar.
Les hele saken