Ha alle ingrediensene i en blender og kjør de sammen til en glatt shake. Hell over i et stort martiniglass og pynt med jordbær.
En prikk over i'en kan være å hule ut og fylle jordbæret med kremlikør.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Ha alle ingrediensene i en blender og kjør de sammen til en glatt shake. Hell over i et stort martiniglass og pynt med jordbær.
En prikk over i'en kan være å hule ut og fylle jordbæret med kremlikør.
Sendt inn av Amarula
En drink som denne med Jack Daniels Apple er et godt alternativ til gløgg.
Ost, mynte og syrlig syltetøy setter en helt annen smak på pinnekjøttet. Må prøves.
Les hele sakenNår julegrøten havner på bordet, vet alle at det er jul og at en mandel er gjemt oppi alt det hvite. Restene bruker du til dessert. Eller så kan du velge en av de andre fristende juledessertene du finner oppskrifter på her.
Les hele sakenDet er ikke til å komme fra at det er med beaujolais fra de 10 cru-ene, at det blir spenning. Og denne for Norge nye produsenten overbeviser stort.
Les hele sakenTre virkelig gode syraher servert på ulike måter, men fra samme magiske hånd.
Les hele sakenTyttebær er egnet til mer enn å være følge til kjøttkakene. De gjør underverker med laks som både kan spises gravet, stekes eller grilles.
Les hele sakenHusker du ikke hvordan du laget julemiddagen i fjor, er det ingen grunn til å fortvile. Hjelpen får du her.
Les hele saken