Hell whiskyen i et høyt glass og fyll opp med iskaldt øl.
Drinker og cocktails med øl finner du her
Tips: Bruk gjerne en lett single malt whisky til denne drinken for mer fylde.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Hell whiskyen i et høyt glass og fyll opp med iskaldt øl.
Drinker og cocktails med øl finner du her
Tips: Bruk gjerne en lett single malt whisky til denne drinken for mer fylde.
Sendt inn av Jesper Lind, Internasjonalen i Oslo
Bloody mary lages vanligvis med vodka, men i dag er det lov å banne i kjerka og lage versjoner av det meste. Bourbon i en bloody mary er derfor helt innafor - og ikke minst veldig godt.
Denne oppskriften ser kanskje komplisert ut, men er egentlig ganske så enkel. Lager du den klassiske tigermelken kvelden før, har du i tillegg en meget sofistikert middag på under 15 minutter.
Les hele sakenSaltimbocca, parmesan, spinat og nypoteter. Nam. Her er oppskriften som er enkel som bare det.
Les hele sakenKitzeck-Sausal er et område få har hørt om, men som du ikke glemmer når du først har vært der.
Les hele sakenDet finnes høyereliggende vinmarker i Argentina enn hvor disse kommer fra, men veldig få som er så nær og så påvirket av Andes-fjellene.
Les hele sakenBruschetta med parmaskinke, gorgonzola og soltørkede tomater er ikke bare en rask, men også veldig god middagsløsning. Og som kan tilpasses etter hva du har i kjøleskapet.
Les hele sakenEthvert feriekjøleskap har plass til en boks med hvitvin - og mange hvitvinsbokser inneholder virkelig seriøs vin. Noen er sågar bedre enn de fleste sammenlignbare flaskeutgaver.
Les hele saken