Kjør biola, eggeplomme og melk i blender i omtrentlig et halvt minutt. Hell deretter oppi fryste bær/frukt og fiberhusk. Smak til med honning, sukker eller annet søtt.
Pynt gjerne med frisk ananas!
Denne er ideel som starten på en varm sommerdag ;-)
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Kjør biola, eggeplomme og melk i blender i omtrentlig et halvt minutt. Hell deretter oppi fryste bær/frukt og fiberhusk. Smak til med honning, sukker eller annet søtt.
Pynt gjerne med frisk ananas!
Denne er ideel som starten på en varm sommerdag ;-)
Sendt inn av Rigmor Flatebø, 1324 Lysaker
Slik gir du julebrusen en voksnere smak, helt uten eller med alkohol.
Det er selvfølgelig mulig å lage en alkoholfri drink som smaker supert. Her har du oppskriften på en som garantert vil falle i smak.
Du kan selvfølgelig lage en helt alkoholfri julegløgg. Det er fort gjort og den smaker fortreffelig.
Denne uken gir vi deg oppskriften på en kontrastfylt kake. En saftig mørk sjokoladebunn toppet med et tykt lag hvit krem og fristende røde rips.
Les hele sakenDet er ikke bare at disse vinene kommer fra en anonym adresse i Rheinhessen, men stilen bidrar til å skape ny interesse for Tysklands viktigste og hurtigst voksende vinstiler.
Les hele sakenKitzeck-Sausal er et område få har hørt om, men som du ikke glemmer når du først har vært der.
Les hele sakenDet finnes høyereliggende vinmarker i Argentina enn hvor disse kommer fra, men veldig få som er så nær og så påvirket av Andes-fjellene.
Les hele sakenGrillet laks smaker så mye bedre enn tørr kjøttdeig, og tilbehøret i denne oppskriften er også litt annerledes enn standard.
Les hele saken