Kjør biola, eggeplomme og melk i blender i omtrentlig et halvt minutt. Hell deretter oppi fryste bær/frukt og fiberhusk. Smak til med honning, sukker eller annet søtt.
Pynt gjerne med frisk ananas!
Denne er ideel som starten på en varm sommerdag ;-)
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Kjør biola, eggeplomme og melk i blender i omtrentlig et halvt minutt. Hell deretter oppi fryste bær/frukt og fiberhusk. Smak til med honning, sukker eller annet søtt.
Pynt gjerne med frisk ananas!
Denne er ideel som starten på en varm sommerdag ;-)
Sendt inn av Rigmor Flatebø, 1324 Lysaker
Slik gir du julebrusen en voksnere smak, helt uten eller med alkohol.
Det er selvfølgelig mulig å lage en alkoholfri drink som smaker supert. Her har du oppskriften på en som garantert vil falle i smak.
Du kan selvfølgelig lage en helt alkoholfri julegløgg. Det er fort gjort og den smaker fortreffelig.
Østerrike er ikke kjent for å ha lettsolgte navn på sine vinregioner og druesorter. Men like fullt satses det på å bringe Thermenregion opp og fram i lyset etter mange år i skyggen, uten å måtte bruke sammenligningen med Burgund.
Les hele sakenDenne oppskriften på sjokolademousse har det lille ekstra. Følg den og du blir garantert en helt.
Les hele sakenDet er altså ikke bare det franske navnet som forteller om relasjonen.
Les hele sakenOg ikke minst finnes den på de fleste pol – og sågar i magnumflaske som må bestilles.
Les hele sakenMer enn 350 viner fra hele verden på Taste vinmesse – en fest for smaksløkene!
Les hele sakenDet er for det meste gode gamle kjenninger blant nyhetene med bobler i mars, men det er ingen forkleinelse.
Les hele saken