Kjør biola, eggeplomme og melk i blender i omtrentlig et halvt minutt. Hell deretter oppi fryste bær/frukt og fiberhusk. Smak til med honning, sukker eller annet søtt.
Pynt gjerne med frisk ananas!
Denne er ideel som starten på en varm sommerdag ;-)
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Kjør biola, eggeplomme og melk i blender i omtrentlig et halvt minutt. Hell deretter oppi fryste bær/frukt og fiberhusk. Smak til med honning, sukker eller annet søtt.
Pynt gjerne med frisk ananas!
Denne er ideel som starten på en varm sommerdag ;-)
Sendt inn av Rigmor Flatebø, 1324 Lysaker
Slik gir du julebrusen en voksnere smak, helt uten eller med alkohol.
Det er selvfølgelig mulig å lage en alkoholfri drink som smaker supert. Her har du oppskriften på en som garantert vil falle i smak.
Du kan selvfølgelig lage en helt alkoholfri julegløgg. Det er fort gjort og den smaker fortreffelig.
Det tar mye kortere tid å lage pulled laks enn kjøtt. Her er oppskriften.
Les hele sakenBiff og appelsin er kanskje ikke det første du tenker på, men du kommer til å bli overbevist av denne oppskriften.
Les hele sakenDu finner den i de fleste velassorterte polutsalg. Og prisen er upåklagelig - vi snakker om mye vin for pengene.
Les hele sakenFå viner byr på like god valuta for pengene – og vekker like mye følelser som vinen fra et av verdens aller mest risikofylte områder.
Les hele sakenSkikkelig fredagsstemning blir det rundt middagsbordet med denne oppskriften på grillet entrecôte med spinatpoteter.
Les hele sakenRum flip er det nærmeste du kommer eggelikør, men altså mye bedre og lettere å drikke.
Les hele saken