Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Fidel Castro er nok ikke først og fremst kjent for å ha drink oppkalt etter seg. Enten du likte presidenten eller ei kan vi love at denne enkle drinken smaker fantastisk godt.
Sendt inn av Jørgen Eriksson,La Belle Sole i Oslo
Så lages de med Burgund som forbilde og med minst like stor grad av kompromissløshet. Men prisene er noen helt andre.
Les hele sakenMen også en rekke chardonnayer fra fjern og nær frister blant de i alt 400 testede vinene, primært hvite men også noen roséer.
Les hele sakenDet er altså ikke bare det franske navnet som forteller om relasjonen.
Les hele sakenOg ikke minst finnes den på de fleste pol – og sågar i magnumflaske som må bestilles.
Les hele sakenDenne salaten er i tillegg relativt mektig og smaksrik og ikke minst lettlaget. Middagen er unnagjort på mindre enn 20 minutter.
Les hele sakenSå flotte råvarer som skrei må vi bruke så ofte vi kan. Men det gjelder å variere smakssammensetningen. Denne oppskriften sitter.
Les hele saken