- Hell Jameson over is i et highballglass.
- Fyll opp med Ginger Beer/ingefærøl.
- Pynt med lime/sitronskive og en skive frisk ingefær for den dristige.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
En superenkel, men like fullt effektiv drink som blir bedre jo mer jobb du legger i å finne gingerbeer/ingefærøl
Sendt inn av Aperitif
Bloody mary lages vanligvis med vodka, men i dag er det lov å banne i kjerka og lage versjoner av det meste. Bourbon i en bloody mary er derfor helt innafor - og ikke minst veldig godt.
Den koster det samme som en ok Burgund-pinot, men har en langt mer spennende fortelling.
Les hele sakenDen første engelske bib-en på polet, er en friskus og som med fordel kan erstatte chablis i dette formatet.
Les hele sakenDen er i tillegg et veldig godt kjøp, kommer i svært små kvanta og blir raskt utsolgt, så handle raskt. Eller velg den røde utgaven. Så er du klar for piknik.
Les hele sakenDe inneholder nemlig vin som er ment for en helt annen prisklasse.
Les hele sakenIkke nøl med å dra på denne middagen. En meget spennende 5-rettes meny blir servert til 5 viner fra historisk vinhus.
Les hele sakenGeorgia har sin egen språkfamilie, sitt eget kjøkken, sitt eget kirkesamfunn, sin egen polyfoniske sangtradisjon, og, ikke minst, en helt unik vinkultur. Kanskje det er derfor nordmenn trykker vinene til brystet.
Les hele saken