Ha masse is i et longdrinkglass. Ha i passoã og deretter vodka fyll så opp med sprite.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Ha masse is i et longdrinkglass. Ha i passoã og deretter vodka fyll så opp med sprite.
Her kan du søke i Apéritifs drinkbase med over 2000 oppskrifter
Sendt inn av Passoã
De kan bli også dine favoritter. Fantastisk champagnevaluta, den vakreste etiketten, på et pol nær deg.
Les hele sakenMagnum eller dobbelmagnum med denne rosévinen matcher alt du planlegger på den store dagen.
Les hele sakenItalienske bobler (men ikke prosecco) er virkelig i støtet, med Franciacorta på topp, og det til konkurransedyktige priser.
Les hele sakenDão er en viktig kilde til svært gunstig prisede viner som også holder høy kvalitet. Disse er helt i teten.
Les hele sakenI stedet for traust potetsalat og eggerøre kan du prøve en av disse spennende oppskriftene.
Les hele sakenNår du likevel er på polet eller butikken, kan du kjøpe med deg noen gode alkoholfrie alternativer laget av norskdyrket frukt, av importerte bær, musserende te, imponerende vin - eller øl - alle helt uten.
Les hele saken