Hell alle ingrediensene en etter en i et 140ml Old-fashioned-glass med is.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Dette er en variant av den populære caipiriña'en som har vært en av de mest populære drinkene i Norge over en årrekke. I stedet for det tradisjonelle sukkerrørsbrennevinet, har vi her brukt en vodka med et hint av grønt eple.
Denne spanske hvitvinen gjør en super jobb som erstatning og ikke minst byr den på veldig god valuta for pengene på 60+ pol.
Les hele sakenMen ikke hvilken som helst ost. En myk og moden rødkittost er det som gjør nypotetene ekstra gode. Med den lille løksalaten på toppen får du også friskhet inn i bildet.
Les hele sakenÅrsaken er knyttet til eieren som får sin «lønn i himmelen».
Les hele saken150 kroner er for et kupp å regne for denne spanske rødvinen.
Les hele sakenDenne retten tar dessuten bare et øyeblikk å lage. Og er et supert tilbehør eller en mettende smårett.
Les hele sakenGrill og sterke krydder forvandler alminnelige kyllingvinger til saftige smaksbomber i denne oppskriften.
Les hele saken