Kok en kanne med vanlig te,t a et vanlig krus og fyll det nesten opp. Ta 2.ts.brun farin og rør rundt til farinen har løst seg opp, fyll opp med brun rom.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Ponce Livornese er mørk rom som er varmet og sukret, tilsatt en dash cognac og fylt opp med en espresso. Og litt sitronskall. Det er hett - og ekte livornesisk.
De kan bli også dine favoritter. Fantastisk champagnevaluta, den vakreste etiketten, på et pol nær deg.
Les hele sakenMagnum eller dobbelmagnum med denne rosévinen matcher alt du planlegger på den store dagen.
Les hele sakenItalienske bobler (men ikke prosecco) er virkelig i støtet, med Franciacorta på topp, og det til konkurransedyktige priser.
Les hele sakenDão er en viktig kilde til svært gunstig prisede viner som også holder høy kvalitet. Disse er helt i teten.
Les hele sakenFenalåret har mye smak. Kunsten ligger i å skjære det på mest mulig smaksfornuftig vis.
Les hele sakenNår du likevel er på polet eller butikken, kan du kjøpe med deg noen gode alkoholfrie alternativer laget av norskdyrket frukt, av importerte bær, musserende te, imponerende vin - eller øl - alle helt uten.
Les hele saken