Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Med Min Vinkjeller får du tilgang til din egen vinkjeller på nettet der du kan lagre opplysninger om de vinene du har kjøpt, spart på eller smakt. Du kan bruke Apéritifs polliste til å hente opplysninger om vinen og legge dem til i din egen vinkjeller.
Finn flere viner + Legg til din egen vinEr du sikker på at du vil slette denne vinen fra kjelleren?
I hvert fall når den er hjemmelaget og så god som disse oppskriftene byr på.
Les hele sakenVi snakker om en hvitvin hvis druer vokser i noe av det mest historiske jordsmonnet.
Les hele sakenGresk vin er i vinden og noen er mer klassiske enn andre. Disse er dessuten knallgode kjøp.
Les hele sakenDen er saftig og leskende med moderat alkohol og et bredt bruksområde. På 60+ pol.
Les hele sakenSteambuns - dampboller - er fortsatt veldig populært. Prøv denne oppskriften med ølbraisert svinekjøtt og du blir hekta du også.
Les hele sakenMarsala er trolig den mest undervurderte historiske vinskatten av alle, og Florio har det største utvalget av vellagret vare. Som på grunn av at eieren er DiSaronno, nå også ønsker å bli et alternativ for miksologien.
Les hele saken