Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av
Det er utrolig hvor raskt vi mister lysten på julekaker. Derfor kan du gi dem nytt liv i form av crumble som sammen med bær fra fryseren blir til en herlig lettlaget dessert.
Hva kan smake bedre enn en salat bestående av melon og druer? Denne fruktsalaten må du prøve. Her den meget enkle oppskriften.
Denne superenkle varme rømmmekremen er et veldig godt og litt annerledes følge til friske jordbær. Det er Arne Brimi som har komponert oppskriften.
For det får du her i rikt monn, og så er den da også signert en av de aller beste.
Les hele sakenDu behøver derfor ikke å gå bomtur til nærmeste pol om det er nyheter du er opptatt av.
Les hele sakenI ny årgang er denne Rioja-en helt i tet, og så er den å finne i basisutvalgets 60+ polutsalg. Fra samme produsent kommer også noen hvite godbiter.
Les hele sakenDen er nemlig laget av en av de aller beste. Og så er det satt ned til bare 250 kroner.
Les hele sakenFor det første er oppskriften italienskinspirert og for det andre inngår det beste av norske råvarer. Dessuten er den svært så bærekraftig.
Les hele sakenI januar skal det være lett og lyst. Disse vinene topper på alle områder – og er i tillegg knallbillige - uten å kompromisse med smaken.
Les hele saken