Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Denne retten fungerer veldig godt i piknikkurven eller på koldtbordet.
Sendt inn av Aperitif
Dette er mer enn en lettlaget rett. En vinner å be venner på. Selvfølge kam du kose deg alene med den også. Følg den veldig enkle oppskriften
Det er ikke bare emballasjen som skiller denne vinen fra alle andre.
Les hele sakenIkke fordi den er lett, men fordi den har en saltmineralsk kirsebærkarakter som gjør den veldig fristende å drikke.
Les hele sakenKlosterwingerte i Markgräferland, sør i Baden, har siden middelalderen da munkene dyrket druer, hatt en egen og høy status.
Les hele sakenFantastisk utsikt, deilige gin-drinker og DJ. Blir det mer sommerstemning enn dette? Fredag 05. juni holder Kullt en eksklusiv åpning av deres takterrasse, og du er invitert!
Les hele sakenBruno Verjus bak tostjerneren Table i Paris følger jazzlegenden Miles Davis’ tilnærming når han skaper sitt kjøkken. Uten regler. Selv mener han at han er for gammel til å gjennomføre revolusjonen, det overlater han til sine unge kokker.
Les hele saken