(ca 8 dl)
Bland alle ingrediensene i en kraftig plastpose. Lukk posen og rist kraftig slik at alt blandes godt. Oppbevar blandingen kjølig i en boks med tettsittende lokk.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Gi deg selv en deilig start på dagen med denne smakfulle frokostblandingen.
(ca 8 dl)
Bland alle ingrediensene i en kraftig plastpose. Lukk posen og rist kraftig slik at alt blandes godt. Oppbevar blandingen kjølig i en boks med tettsittende lokk.
Sendt inn av Apéritif
Denne smakfulle retten er ypperlig for de som ikke tåler gluten, men vil også falle i smak for de som ikke er allergiske.
Denne oppskriften er glutenfri og er en fin måte å bruke opp kokte poteter på.
Hav og skog inspirerte Thomas Sjögren til Signum, den svenske vestkystens første tostjerners restaurant.
Les hele sakenEgg står øverst på innkjøpslisten gjennom hele året. Har du overskudd, fortvil ikke, for her får du tips til gode måter å få omsetning på eggebeholdningen.
Les hele sakenMed svært moderat alkohol er det svakt påskegul perlende vin du skal gå for. Og du får veldig mye vin for pengene.
Les hele sakenNår det er sagt, er det også en vin som trives veldig godt til både lam og vilt.
Les hele sakenSalat på asiatisk er ikke bare grønne blader, men derimot mange gode smaker. Denne oppskriften er både rask, enkel og smaksrik.
Les hele sakenHer finner du oppskrifter på alt fra tradisjonell lammestek til noen mer uvanlige lammeretter. Selvsagt med drikkeforslag.
Les hele saken