Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av Øivind Storvik
Marinert makrell er unnagjort på 20 minutter å lage. Når du tilsetter de godsakene vi foreslår i oppskriften kan du glede deg til noe som smaker veldig godt.
Her får makrellen følge av rabarbra. Du kommer ikke til å angre hvis du lager denne retten
Her serverer vi deg en deilig rett med makrell med nypotetsalat og en epledressing som setter fart på smaksløkene.
Ikke så rart siden den er basert på vodka og hvit sjokoladelikør som smelter perfekt sammen med eller uten noen dråper sjokoladebitter.
Les hele sakenAt smeltet ost kan gi så mye smak alene, bare med følge av gammelt brød, vet bare den som allerede er en tilhenger av ostefondue på ekte sveitsisk vis. Den perfekte kveldskos som er lett å rigge til selv midt i uka.
Les hele sakenEn chardonnaychampagne er å finne på de 60 + største polutsalgene – perfekt for valentinsdagen den 14. februar.
Les hele sakenSelv om druen er tempranillo og området er Rioja, snakker vi om en hvitvin.
Les hele sakenLær det grunnleggende om hvitvin og smak deg gjennom åtte ulike viner. Dette kurset passer perfekt for nybegynnere, og krever ingen forkunnskaper.
Les hele sakenYvonne Seier Christensen kombinerer det skandinaviske med kunstforståelse, det beste fra Champagne og moderne bærekraftstrategier for å nå sine mål. Og det faller i smak.
Les hele saken