Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av Øivind Storvik
Marinert makrell er unnagjort på 20 minutter å lage. Når du tilsetter de godsakene vi foreslår i oppskriften kan du glede deg til noe som smaker veldig godt.
Her får makrellen følge av rabarbra. Du kommer ikke til å angre hvis du lager denne retten
Her serverer vi deg en deilig rett med makrell med nypotetsalat og en epledressing som setter fart på smaksløkene.
Kultstatusen for de beste produsentene i flere av Loire-appellasjonene, øker jevnt og trutt. Det gjør også prisene, så det er nå det lønner seg å kjøpe.
Les hele sakenSteinsoppen er rikere smaksmessig og enda mer fleksibel i kjøkkenet enn kantarellen. Og så liker den vinfølge med mye smak.
Les hele sakenGamay fra Morgon (og en av de beste vinmarkene) er den perfekte rødvin for lune augustkvelder
Les hele sakenHvitvin fra Rhône som både har moderat alkohol, god friskhet og en veldig gunstig pris, er sjelden vare.
Les hele sakenTre norske vinfolk som med sin brede kunnskap har laget viner med historier verdt å fortelle. Den 09. november får du smake 7 viner fra P.A. Larsen og høre de spennende historiene.
Les hele sakenIshavsrøye er både delikat og lekker i smaken, samt lett å tilberede. Som i denne oppskriften som passer perfekt som helgemiddag.
Les hele saken