Bland sammen alle ingrediensene og la dressingen stå og trekke en stund før servering.
Her oppskrifter på mange dressinger
Bli abonnent på aperitif + og oppnå store fordeler samtidig som rabatter på alle våre kurs
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Denne dressingen er deilig til grillmat, gravet kjøtt og super som dip eller dressing til kokte eller rå grønnsaker.
Bland sammen alle ingrediensene og la dressingen stå og trekke en stund før servering.
Her oppskrifter på mange dressinger
Bli abonnent på aperitif + og oppnå store fordeler samtidig som rabatter på alle våre kurs
Sendt inn av Apéritif
Dette er sikkert den eneste oppskriften du trenger for å lage denne populære sausen. Du lager den på maks 15 minutter.
Denne vrien på guacamole er med majones og ketchup. Topp som alternativ til Thousand Island-dressing.
Gaptrast i Bergen får to stjerner mens Kvitnes Gård, Vesterålen, Credo, Oslo og Mirabelle,Austevoll, belønnes med sin første. Sammen har de utvidet det gastronomiske Norge.
Les hele sakenDet er et bilde som er på vei til å bli et symbol på noe større: en kokk som sitter og lager skisser. Slik beskriver Rasmus Munk på tostjerneren Alchemist i København sin arbeidsdag. Fine dining handler stadig mer om idéer.
Les hele sakenDet er ikke bare emballasjen som skiller denne vinen fra alle andre.
Les hele sakenIkke fordi den er lett, men fordi den har en saltmineralsk kirsebærkarakter som gjør den veldig fristende å drikke.
Les hele sakenFantastisk utsikt, deilige gin-drinker og DJ. Blir det mer sommerstemning enn dette? Fredag 05. juni holder Kullt en eksklusiv åpning av deres takterrasse, og du er invitert!
Les hele sakenEssensen i regenerativt jordbruk er å bringe liv tilbake til utarmet jordsmonn. Vi snakker om noe som går lenger enn bærekraft, økologi og biodynami.
Les hele saken