Solbær og sukkerlake kjøres i blender. Hvis bærene er frosne, brukes varm sukkerlake. Sil sausen før servering.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Ingen ting er så godt som hjemmelaget vaniljesaus. Så enkelt og så billig og langt bedre enn den du får kjøpt i butikken.
Det er ikke mange ingredienser du trenger for å lage en deilig vaniljesaus.
Her har du et deilig pålegg å ha på brødskiva med frisk smak av pasjonsfrukt og sitron.
Venter du storinnrykk i helgen, er dette noe som vil vekke begeistring hos så vel liten som stor.
Les hele sakenDuften av grillet sjømat er sommer og ferie og er perfekt meny for midtsommerfesten som jo er starten på sommeren for de fleste.
Les hele sakenDet er ikke bare at disse vinene kommer fra en anonym adresse i Rheinhessen, men stilen bidrar til å skape ny interesse for Tysklands viktigste og hurtigst voksende vinstiler.
Les hele sakenReker er som skapt for sommerlig kos en lun kveld i juli.
Les hele sakenDenne uken gir vi deg oppskriften på en kontrastfylt kake. En saftig mørk sjokoladebunn toppet med et tykt lag hvit krem og fristende røde rips.
Les hele saken