Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av Odd-Einar Farstad
Sommerkake med bjørnebærkrem og sjokolade i langpanne er en klassiker i ny sommerdrakt som passer like godt som dessert som til ettermiddagskaffen.
Denne amerikanske klassikeren går ofte under navnet Hummingbird cake, og er en svært mektig kake som med fordel kan deles i små stykker.
Er du glad i mandelkake blir dette din nye favoritt. Inviter hele familien som vil at du skal bake den en gang og de kommer.
Fyrstekake blir kanskje sett på som gammeldags, men er du glad i mandelkake er dette din nye favoritt. Inviter mor og far eller resten av familien så blir du helt. Her er oppskriften.
Den er dessuten en gammel kjenning som det er veldig gledelig at igjen er tilgjengelig.
Les hele sakenDet er fasit etter å ha testet 30 brennevinsnyheter som lanseres i spesialpolet 12. mars.
Les hele sakenDen kommer fra en La Morra-vinmark som skiller seg ut.
Les hele sakenDeres friskhet, fruktighet og ulik grad av terroiravtrykk gjør dem til supre matviner. Og perfekte til å møte våren med.
Les hele sakenDenne oppskriften er en innertier på ethvert middagsbord, for den er både rask og utrolig god.
Les hele sakenDe er strengt tatt ikke nyheter, men gamle kjenninger som har fått en velfortjent plass i basisutvalget.
Les hele saken