Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Sendt inn av Apéritif
Dette er virkelig en deilig yoghurtis. Det er bjørnebærene som gjør susen. Du kan lage den selv om du ikke har iskremmaskin.
Denne yoghurtisen er litt utenom den vanlige. Her skal det være med jordbær og mandelflarn, og selvfølgelig vaniljesaus.
Yoghurtis smaker herlig og enda bedre når du lager den selv. I denne oppskriften foreslår vi bringebærsyltetøy for å sette smak, men du kan bruk alt av godt syltetøy.
Lemon Drop er en forfriskende, syrlig vodkadrink som bare har to krav: at sitronen er skikkelig god og at vodkaen er av det karaktersterke slaget.
Les hele sakenKake hører med når sjefen skal feires nå på søndag, og her finner du de beste oppskriftene.
Les hele sakenFor fra Roeros sandjordmonn kommer noen av de mest elegante uttrykkene av druesorten.
Les hele sakenDenne rødvinen som smaker aldeles fortreffelig, kommer fra en historisk eiendom eid i dag av en like historisk og ikke minst berømt familie.
Les hele sakenReinskav eller finnbiff er et supert valg både for et festmåltid midt i uka og for å markere landets andre nasjonaldag.
Les hele sakenSitron gir ikke bare en veldig god kontrast til kaffen, den letter også smaken og gir deg lyst på et stykke til.
Les hele saken