Bland og server i et krus med pisket fløte.
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
En fyldig cappuccino med umiskjennelig smak av påske: Appelsin og sjokolade.
kaffedrink som denne blir ikke bedre enn kaffen, altså at det nytter ikke å satse på karskkaffe Her er den morske varianten av til Irish Coffee.
Får du tak i juice av Aroma- eller Gravensten-epler er disse de beste å bruke til denne drinken.
Fra produsenten med det litt uvanlige navnet, kommer en pen håndfull svært vellagete viner i et ytterst gunstig prisleie.
Les hele sakenAt Lisboa har fått flere underområder i DOC-klassen, har løftet kvaliteten betydelig. I hvert fall har det medført økt synlighet for en rekke mindre produsenter som lager vin med tydelig terroirkarakter og som respekterer områdets lange tradisjon.
Les hele sakenVi snakker om tysk pinot noir i flaske. Men ukens godbit er ikke hvilken som helst, for denne byr på sykt god valuta for pengene.
Les hele sakenSelv om druematerialet er nebbiolo fra toppmarker i La Morra, er prisen halvparten..
Les hele sakenOg kanskje litt godt i glasset. Her får du både oppskrift og tips til hva du kan drikke til denne italienskinspirerte suppen minestrone med broccoli, ansjos og pasta.
Les hele sakenDenne oppskriften har veldig klassiske ingredienser, men smaker ikke mindre spennende av den grunn.
Les hele saken